JUBILEUSZ 70-LECIA

WAŻNE WYDARZENIA

25-29 maja 2015r.

25 maja (poniedziałek)

Uroczysta Msza św. z poświęceniem Nowego Sztandaru z okazji 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie

/9.00, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa/

-------------

Ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego

-------------

Konkurs Matematyczny Procentiada

/13.30, SP 22 w Olsztynie/

26 maja (wtorek)

ŚWIĘTO SZKOŁY

Uroczyste obchody Jubileuszu 70-lecia szkoły – nadanie Nowego Sztandaru

/10.00, sala gimnastyczna/

Dodatkowy dzień wolny od zajęć edukacyjnych

27 maja (środa)

Dzień Sportu dla klas II

/OSW, 8.30-12.00/

------

Szkolny konkurs matematyczny Liczyć potrafię

Pogromca skali - klasy IV-V (V runda)

--------------

Eliminacje do XIV Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas piątych

/13.45, sala 7/

28 maja (czwartek)

Konkurs Pięknego Czytania

/9.30, sala 10/

-----------

Konsultacje indywidualne dla rodziców

/godzinę i cel konsultacji rodzice ustalają z wychowawcą klasy/

29-30 maja (piątek-sobota)

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11 lat w pływaniu

/wyjazd zawodników z klasy IV f do Bielska Podlaskiego/

W związku z realizacją projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie” na terenie miasta, w tym również w najbliższym otoczeniu szkoły, występują utrudnienia w ruchu.

PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI

w okolicy szkoły i na terenie objętym budową

1/ Należy zachować szczególną ostrożność przechodząc na drugą stronę jezdni:

˗      przechodzić tylko w wyznaczonych miejscach, mając na uwadze brak sygnalizacji świetlnej i zmiany w ruchu pojazdów

˗      bacznie rozglądać się w prawo i w lewo

˗      upewnić się, czy w danym miejscu można przejść na drugą stronę

˗      nie przechodzić po terenie budowy (wykopach) w niewyznaczonych miejscach

Aby uczniowie czuli się bezpiecznie przechodząc przez jezdnię, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościuszki w godzinach 7.00-9.00 i 13.00-15.30 ruchem pieszych będzie kierował kontroler ruchu, któremu bezwzględnie należy się podporządkować.

2/ Należy zachować szczególną ostrożność idąc chodnikiem:

˗         chodniki częściowo są zdemontowane, często płytki chodnikowe są niestabilne, przez co łatwo o kontuzję

˗         wybierać okrężną drogę, np. zamiast iść wzdłuż ul. Kościuszki w kierunku Manhattanu, lepiej pójść ul. Piłsudskiego i Kopernika;

˗         szczególnie uważać na prowizorycznych mostkach ustawionych nad głębszymi wykopami

˗         bacznie obserwować sytuację na chodnikach, gdyż są one często drogami dojazdowymi dla ciężkiego sprzętu z terenów budowy

˗         nie podchodzić do koparek i innych sprzętów.

3/ Należy bezwzględnie przestrzegać zasady korzystania ze stref boiska szkolnego tylko zgodnie z przeznaczeniem - ZABRANIA SIĘ GRY W PIŁKĘ POZA STREFĄ  aktywności sportowej – zespołowej(duże boisko)-  otoczonej piłkochwytami, by uniknąć sytuacji wydostania się piłki poza teren szkoły.

Informacja dla konsumentów

Preferowana przeglądarka Firefox lub GoogleChrome

Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecni na stronie

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.