Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
im. Jarosława Dąbrowskiego
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70, mail: kancelaria@sp2olsztyn.pl

   

JUBILEUSZ 70-LECIA 

 

 

 


 

 

 

   UWAGA! UWAGA! 

W okresie wakacji zapraszamy na boisko szkolne, gdzie animatorzy sportu: pan Bartosz Bartycha i pani Katarzyna Ziółkowska organizują zabawy sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku szkolnym:

 

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00

w soboty w godz. 9.00-12.00

 

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU!!!!

 


 

27 czerwca - 31 sierpnia

FERIE LETNIE

Naszym Uczniom życzymy, aby wakacje były pełne słońca, by nie zabrakło wspaniałych przygód i nowych przyjaźni. A po dwóch miesiącach odpoczynku wracajcie bezpiecznie do szkoły!

 


 

WYPRAWKA SZKOLNA 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 istnieje możliwość uzyskania zwrotu kosztów związanych z zakupem wyprawki szkolnej. Rodzice uczniów,  którzy we wrześniu 2015r. rozpoczną naukę w klasie III, ale również rodzice uczniów klas III; V; VI, których dzieci posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
( nie mylić z orzeczeniem o niepełnosprawności), będą mogli ubiegać się o zwrot kosztów związanych z zakupem podręczników. Dofinansowanie będzie dotyczyło rodziców tych uczniów, u których dochód netto na jednego członka rodziny
nie przekracza kwoty 574 zł. 
Szczegółowe informacje oraz procedura składania wniosków dostępne będą od dnia
30 sierpnia 2015r. u pedagoga szkolnego – Elżbiety Strzałki.

 

 ------------

 

  

  WYPOCZYNEK – Letnie zabawy z Dwójką

Bardzo proszę, żeby uczniowie biorący udział w zajęciach w ramach wypoczynku letniego każdego dnia były wyposażone w czapkę osłaniającą głowę przed słońcem oraz butelkę wody. Jest to niezwykle istotne podczas wyjść poza teren szkoły. Elżbieta Strzałka.

 


 

W związku z realizacją projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie” na terenie miasta, w tym również w najbliższym otoczeniu szkoły, występują utrudnienia w ruchu.

PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI

w okolicy szkoły i na terenie objętym budową

 

1/ Należy zachować szczególną ostrożność przechodząc na drugą stronę jezdni:

˗      przechodzić tylko w wyznaczonych miejscach, mając na uwadze brak sygnalizacji świetlnej i zmiany w ruchu pojazdów

˗      bacznie rozglądać się w prawo i w lewo

˗      upewnić się, czy w danym miejscu można przejść na drugą stronę

˗      nie przechodzić po terenie budowy (wykopach) w niewyznaczonych miejscach

Aby uczniowie czuli się bezpiecznie przechodząc przez jezdnię, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościuszki w godzinach 7.00-9.00 i 13.00-15.30 ruchem pieszych będzie kierował kontroler ruchu, któremu bezwzględnie należy się podporządkować.

 

2/ Należy zachować szczególną ostrożność idąc chodnikiem:

˗         chodniki częściowo są zdemontowane, często płytki chodnikowe są niestabilne, przez co łatwo o kontuzję

˗         wybierać okrężną drogę, np. zamiast iść wzdłuż ul. Kościuszki w kierunku Manhattanu, lepiej pójść ul. Piłsudskiego i Kopernika;

˗         szczególnie uważać na prowizorycznych mostkach ustawionych nad głębszymi wykopami

˗         bacznie obserwować sytuację na chodnikach, gdyż są one często drogami dojazdowymi dla ciężkiego sprzętu z terenów budowy

˗         nie podchodzić do koparek i innych sprzętów.

3/ Należy bezwzględnie przestrzegać zasady korzystania ze stref boiska szkolnego tylko zgodnie z przeznaczeniem - ZABRANIA SIĘ GRY W PIŁKĘ POZA STREFĄ  aktywności sportowej – zespołowej(duże boisko)-  otoczonej piłkochwytami, by uniknąć sytuacji wydostania się piłki poza teren szkoły.

 

 


 

Informacja dla konsumentów


Preferowana przeglądarka Firefox lub GoogleChrome

Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Obecni na stronie

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.